-->

Rimini Pizza- z dowozem


Tym postem zaczynamy serię krótkich recenzji na temat jedzenia z dowozem.
Rozpisywać się nie będziemy, bo nie ma i o czym - nie mamy jak ocenić lokalu, czy obsługi (często oprócz dostawcy), więc skupimy się na samym jedzeniu, czasie dostawy czy cenach.
Najprawdopodobniej najczęściej pojawią się tu recenzję pizzerii, kebabu - bo i to dostępne jak najczęściej z dostawą.

 
Jakiś czas temu pisałam, że obecnie mieszkam pod Wrocławiem - bardzo długo miałam problem z zamawianiem jedzenia (na miejscu mam dostępne 3 pizzerie, niestety wszystkie sprawdzone i żadna  …  nie urywa). Na szczęście moim wybawieniem okazał się portal pyszne.pl - tutaj, po wpisaniu adresu dostawy pokazało mi się kilka opcji z możliwością dowozu na mój koniec świata. Swoje próby zaczęłam właśnie z pizzą. A więc:

GDZIE?
pyszne.pl

SKĄD?
Pizzeria Rimini (lokal przy ulicy Bogusławskiego, pod nasypem kolejowym), czynna codziennie 14.00-22.00

DOSTĘPNE W MENU:
pizza, makarony, sałatki

NASZ WYBÓR:
Pizza Rimini - czyli skomponuj swoją pizzę z  pięcioma składnikami. Wybieram: ser, pieczarki, salami, oliwki i brokuły. Duża pizza to placek o wielkości 45 cm. Do pizzy można dobrać sos za 2 złote.

DOWÓZ:
Po złożeniu zamówienia dostaję smsa o planowanej godzinie dostawy (w tym wypadku 1,5 godziny - pamiętajcie, że mieszkam około 15 km od centrum miasta). Dowóz realizowany jest dla zamówień o wartości co najmniej 20 złotych.

CENA:
Za duży placek płacę 29 złotych, do tego dostawa - 8 złotych. Razem 37 złotych.
Ta dam! Jest. Swoje zamówienie dostaję po około godzinie i 15stu minutach - czyli szybciej niż zapowiadano. Pizza, którą dostaję pomimo dystansu, który pokonała jest nadal ciepła, a ser dalej się ciągnie. Placek na "grubym cieście" - tzn.na pewno nie jest to cieniutkie ciasto, jakiego oczekiwać można, by po prawdziwie włoskiej pizzy, ale nie jest to też bardzo gruby puszysty placek. Jak na normy wrocławskie - standardowy. Ciasto lekko chrupiące, na szczęście nie przypalone. Na pizzy dużo wybranych przeze mnie dodatków. Całość smakuje  bardzo dobrze i na pewno jest to bardzo syta porcja. Świetnie pasuje na np. wieczorne spotkania przy piwie ze znajomymi.


Pizzerię Rimini próbowałam od tego czasu jeszcze dwa razy - dalej utrzymali szybki transport i jakość pizzy. Poza tym sympatyczna obsługa, która dzwoni, gdy mogą się zdarzyć opóźnienia na drodze (mimo wszystko się nie zdarzyły). Pyszne.pl umożliwia też zbieranie "pieczątek" za zamówienia - 5 zebranych pieczątek uprawnia do rabatu przy kolejnym zamówieniu.

Madzik
PLUSY:
- cena (zarówno za placek, jak i za dowóz),
- stosunek cena/jakość,
- dowóz szybciej niż planowano, 

MINUSY:
- sosy trzeba domawiać osobno

RIMINI PIZZA
ul. Bogusławskiego 33


Share:

2 komentarze

  1. Jeśli interesują Cię pizzerie z dowozem, to czekam na recenzję Pizzy Party. Ja jem tam wyłącznie Mafia Party, wg mnie najlepsza pizza jaką można tam dostać. :)

    OdpowiedzUsuń