-->

Mango Mama - z dowozem

Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale: przejadła mi się już pizza! Głód jednak doskwiera, jeść trzeba, więc szukam czegoś ciekawego.


gdzie?

pyszne.pl

skąd?
Mango Mama

dostępne w menu:
dania kuchni indyjskiej i azjatyckiej, głównie dania główne, ale również przystawki i przekąski oraz komplet autorskich sosów

nasz wybór:
-> zestaw gyoza & sajgonki - 6 wegetariańskich pierożków smażonych na głębokim oleju, podawanych z sezamem i sosem sojowym.
-> chicken korma 300g - kurczak marynowany w jogurcie, lekko pikantny, gotowany w wolnowarze z dodatkiem mleka kokosowego i migdałów, dla uzyskania lekko orzechowego  posmaku, porcja z ryżem basmati gratis.
-> mango chutney - sos przygotowywany z owoców mango oraz aromatycznych składników nadających mu slodko-kwaśny smak.

dowóz:
Tym razem dostawa do Wrocławia, w okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Dowóz jest w tym przypadku darmowy, obowiązuje jednak wartość minimalnego zamówienia: 35 złotych.

cena:
Przekąski: 9 złotych. Danie z kurczakiem: 25 złotych. Sos: 1 złotych. Razem dokładnie 35 złotych. Planowany czas dowozu: 45 minut.


Po pierwsze najważniejsze: planowany czas dostawy to 45 minut. Jednak mija prawie półtorej godziny a mojego zamówienia, jak nie było tak nie ma. Kiedy w końcu dzwonię do restauracji dowiedzieć się o co chodzi, okazuje się, że kierowca wyjechał pół godziny temu. W momencie zakończenia rozmowy odezwał się domofon zwiastujący nadejście upragnionego jedzenia - takie już moje szczęście :)W pierwszej kolejności zabieram się za boxik z przystawkami. I tutaj mała nieścisłość: według menu powinnam dostać 6 wegetariańskich pierożków, tymczasem w pudełeczku znajduję 4 pierożki i 4 sajgonki. Załączony sosik, też nie wygląda jak sojowy, który obiecano w menu. To raczej jakiś pikantny sos chili.


Zarówno sajgonki, jak i pierożki są jeszcze ciepłe. W ich wnętrzu skrywa się słodko-kwasny farsz. Co było w środku ciężko stwierdzić, bo ich rozmiar nie był zbyt wielki - w końcu to tylko przystawki/przekąski. Całość świetnie skomponowała się z dołączonym sosem. Chętnie zjadłabym ich większą ilość. Tylko pytanie: gdzie ten sezam i gdzie ten sos sojowy? :)

Domówiony przeze mną sos mango - jest pyszny, delikatnie słodki, jednak duże kawałki owoców zdecydowanie utrudniają nabieranie go z opakowania.


Danie główne, czyli chicken korma przyjeżdża natomiast bardzo elegancko zapakowane i ofoliowane od góry. Nic się nie wylewa, a i temperatura jedzenia, pomimo opóźnienia dostawy jest jeszcze odpowiednia. Do zestawu dostaję również komplet drewnianych sztućców - taki mały akcent ekologiczny. 
Kurczak okazuje się bardzo smacznym a przede wszystkim sycącym daniem. Zdecydowanie przebija się w nim smak kokosu, a samo mięsko jest bardzo delikatne i rozpływa się w ustach. Całość jest lekko pikantna, czego smak świetnie łagodzi dołączy ryż i schowana pod nim słodka surówka.


Mango Mama zdecydowanie zostanie na czołówce mojej listy miejsc, w którym będę zamawiać z dowozem. Menu jest ciekawe i całkiem obszerne, mam ochotę na spróbowanie jeszcze kilku pozycji. 
PLUSY:- ciekawa i oryginalna oferta,
- jedzenie jest bardzo dobrze zapakowane w dowozie,
- przesympatyczny pan dostawca,


MINUSY:- nie informowanie klienta o problemach z dostawą,
- rozbieżności pomiędzy menu a faktycznie dostarczonym jedzeniemMANGO MAMA
ul. Jedności Narodowej 89

Share:

0 komentarze