-->

Widelec Roku 2018 - głosowanieKolejny koniec roku... kolejne podsumowania!

Piszemy z Katarzynką nasze roczne podsumowanie i już niedługo, przeczytacie po raz czwarty zestawienie naszych ulubionych gastromiejscówek we Wrocławiu (pierwszy raz był TUTAJ, drugi TUTAJ, a trzeci TUTAJ - poklikajcie sobie!).

W zeszłym roku pierwszy raz zorganizowałyśmy głosowanie na Widelca Roku i tym razem również chciałybyśmy zaprosić Was do zagłosowania na Wasze ulubione gastro-miejsce we Wrocławiu.

Poniżej przygotowałyśmy prostą ankietę - wybierzcie miejsca, które lubicie najbardziej. W zestawieniu ujęłyśmy zarówno restauracje, jak i kawiarnie, lodziarnie, bary czy bistra.

Zapewne zdziwi Was brak niektórych miejsc (może i Waszych ulubionych). Tworząc listę kierowałyśmy się kilkoma kryteriami, które poniżej opisujemy. Być może to rozwieje wątpliwości:

  • Chciałyśmy, żeby Widelec Roku 2018 był wyróżnieniem rocznym - stąd brak restauracji / bistr / kawiarni etc., które są czynne np. miesiąc lub dwa. Za taki decydujący punkt w kalendarzu przyjęłyśmy lipiec- w związku z tym na liście nie znalazły się takie świetne miejsca, jak: Oda Bistro, KEBZ, TAKI Ramen...

  • Na liście znalazły się miejsca, które lubimy, polecamy, lub te, które Wy nam polecacie. Zależało nam, żeby to były miejsca spójne z Widelcem, z naszym blogiem, z miejscami, które odwiedzamy na co dzień. Takie, które są dostępne dla każdego i są odpowiednie na wiele okazji. Takie, w których dobrze się czujemy - krótko mówiąc: są to miejsca CASUALOWE. Nie znajdziecie więc tu restauracji gwiazdkowych, większości restauracji czapkowych (o co chodzi z czapkami? KLIK!), restauracji fine diningowych - takie restauracje są świetne i smaczne, ale mają już swoje rankingi, konkursy i plebiscyty. Mamy nadzieję, że rozumiecie!

  • Takie restauracje jak Pasibus, Gluten Appetit, Etno Cafe czy Bułka z Masłem zostały wpisane na listę raz. Nie dzieliłyśmy ich na każdy lokal osobno - uważamy, że każde miejsce pracuje na sukces marki i jakość+smak powinny być w każdej lokalizacji utrzymane na takim samym poziomie.
  • W rankingu na 2018 rok nie ma zwycięzcy z poprzedniego roku, czyli OŚMIU MISEK <3 - już wiemy, że są najlepsi, dajmy szansę innym :)

Tak jak w tamtym roku: kierujcie się nie tylko doborem składników i smakiem dań w menu, ale także (lecz nie przede wszystkim) i atmosferą, którą możecie się cieszyć w lokalu. Ma to być WASZE ULUBIONE MIEJSCE W MIEŚCIE! Każdy z Was może wybrać maksymalnie 5 restauracji.

Głosować możecie do końca stycznia. Waszą ulubioną miejscówkę ogłosimy z początkiem lutego 2018! Wybory nie tylko mają być ciekawą i ważną informacją o Waszych gustach, ale także mają być powodem do dumy dla miejsca, które wygra. Na zwycięski lokal czeka zatem dumny tytuł Widelca Roku 2018  :)
No to do dzieła!


P.S. WYBOLDUJE TO, BO WRACACIE DO NAS Z INFO, ZE NA TELEFONIE NIE DA SIE GLOSOWAC, A JA TU JUŻ DAWNO WRZUCIŁAM LINK, ŻEBY BYŁO WAM PROŚCIEJ. Jeżeli czytacie nas na komórkach i ankieta nie wyświetla się Wam prawidłowo kliknijcie: 

TUTAJ!


Share:

1 komentarze