-->

Widelec Roku 2018 - wyniki głosowania


Oto i są! Wyniki Wasze głosowania!
Po moim ostatnim długim wstępie we wpisie z naszymi ulubionymi miejscówkami we Wrocławiu (klik!) nie będę Was długo męczyć... więc przejdźmy do sedna!

Zasady głosowania były takie:
  • każdy z Was mógł wybrać maksymalnie 5 miejsc,
  • w głosowaniu brały udział miejsce przez nas sprawdzone lub takie, w których nie byłyśmy, ale o bardzo dobrej opinii - miejsce musiało powstać najpóźniej w lipcu ubiegłego roku,
  • restauracje o kilku punktach (jak np. WooThai czy Gluten Appetit) zostały wpisane raz - jako marka, a nie konkretny lokal,
Więcej o szczegółach głosowania przeczytacie tutaj; KLIK!

I jeszcze krótkie statystyki:
  • W głosowaniu na Widelca Roku 2018 - czyli tytuł ulubionej knajpy we Wrocławiu, wzięło udział 1302 osoby. To prawie dwa razy więcej niż w poprzednim roku! Dzięki Widelczyki, jesteście super!
  • Oddaliście łącznie 3411 głosów na Wasze ulubione miejsca we Wrocławiu.

Już drugi rok z rzędu Wasze ulubione miejsca są bardzo podobne do naszych - to sama radość wiedzieć, że mamy tak podobne gusta! Acha! Zostawiliście pod swoimi głosami mega dużo pozytwynych, miłych, ciepłych komentarzy w stronę wrocławskiej gastronomii - bardzo dużo z nich publikowałam na naszym Instagramie - wszystkie znajdziecie w wyróżnionych relacjach! Czytajcie, bo warto chwalić dobrą robotę!
No to zaczynamy! Oto 15 ( a tak naprawdę 16)  najlepszych Waszym zdaniem gastromiejscówek we Wrocławiu! :)  Gratulacje dla wszystkich....!
Czy ktoś myślał, że może być inaczej? :)
Całej 16-stce wyróżnionych serdecznie gratujemy!  Jedzenie u Was to przyjemność! :)

P.S. A jeśli jesteście ciekawi kto wygrał w zeszłym roku to KLIK!Share:

0 komentarze