-->

Speat dating - zaproszenie!Już niedługo we Wrocławiu będziemy mieli możliwość uczestniczyć w niecodziennym kulinarnym wydarzeniu.

Speat Dating - bo o nim mowa, może i inspiruje się formułą spotkań o charakterze matrymonialnym, ale to jedynie co go z tym łączy. Speat dating to nowatorskie spotkania pasjonatów kuchni - ludzi, którzy lubią gotować, smakować i wymieniać się doświadczeniami kulinarnymi.

Głównym celem Speat Datingu jest stworzenie możliwości poznania nowych ludzi, których de facto łączy ze sobą wspólne zainteresowanie - miłość do gotowania i jedzenia. 

Brzmi smacznie? Nie może nas i Was w tam takim razie zabraknąć!


Na czym ma to polegać?

Uczestnicy eventu, w konwencji speed datingu, czyli podczas krótkich 6-8-minutowych rozmów, będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami i smakami. Wydarzenie ma charakter networkingowy, nie matrymonialny, na co mogłaby wskazywać nazwa. 


Dlaczego taka formuła? 

By pokazać, że wydarzenia kulinarne mogą przybierać też inną formę niż targi, zloty, festiwale czy restaurant day/week. Jest to też najlepsza okazja dla blogerów kulinarnych, którzy w ten sposób mogą się spotkać ze swoimi czytelnikami i porozmawiać podczas wzajemnego kosztowania swoich potraw.


Widelec objął wrocławski Speat Dating patronatem medialnym - nie może więc nas zabraknąć na miejscu wydarzenia.

Jeżeli lubicie jeść, chcecie poznać innych pasjonatów kuchni, inspirujecie się blogami kulinarnymi - zapisujcie w swoich kalendarzykach czas i miejsce:

16 kwietnia, godzina 16.00
Barbara, ul. Świdnicka 8c

Nie zapomnijcie wypełnić formularza rejestracyjnego: klik!

I odznaczyć swój udział w wydarzeniu na facebooku: klik!

Share:

1 komentarze

  1. A jeśli lubię jeść, ale gotować trochę mniej, to też mogę przyjść?

    OdpowiedzUsuń