-->

Nocny Bazar


Kiedy mówię Nocny Bazar, to pierwsze co mi się nasuwa na myśl, to wspaniały Nocny Market, który ugościł mnie w zeszłym roku w Warszawie. Teraz swoje nocne życie zaczyna podobna inicjatywa w Poznaniu, więc dlaczego Wrocław ma być w tyle? "Bez sensu, bo to wszystko opiera się na podobnej koncepcji! Powielają schemat gdzie się da!" możecie powiedzieć, a ja odpowiadam: "No i co z tego? Mamy to korzystamy, a nie oglądamy się kto był pierwszy!"

Z ogromną przyjemnością piszę o tym, co czeka wrocławską scenę kulinarną w najbliższy weekend (01.07.2017 od godziny 18:00, ul. Tęczowa 57), bowiem inicjatywa jest godna reklamowania bez dwóch zdań, dlatego przygotowana infografika niech rozbudzi Wasze apetyty, a strona wydarzenia na FB dostarczy dodatkowych szczegółów w postaci zapowiedzi menu i dodatkowych atrakcji ;)
Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, bo propozycje szykowane przez wystawców uwzględniają zarówno podniebienia mięsożerców, jak i roślinne fantazje kulinarne. Ja nie mogę się już doczekać. Widzimy się w kolejny weekend na Nocnym bazarze, prawda? ;)
Start!

W związku z tym niecodziennym, ale jakże fantastycznym dla Wrocławia wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać vouchery. Będą one do wykorzystania w wybranym przez Was foodtrucku. Szczegóły konkursu opublikujemy na Facebooku i Instagramie :)

Share:

0 komentarze