-->

Restaurant Week Chodźmy do restauracji - intro

   

Czuć już pierwsze oznaki wiosny w powietrzu... a to znaczy, że kolejna edycja Restaurant Week już niebawem.

Uwielbiam Restaurant Week, który jest prawdziwym festiwalem jedzenia na mieście i  mogliście już przeczytać o tym nie raz. Nie będę się powtarzać po raz kolejny i chwalić go ponownie, więc przejdźmy do konkretów.

Jeśli nie wiecie nad czym się zachwycam, to odsyłam Was do naszych wpisów z poprzednich edycji festiwalu:

Hasłem wiosennej edycji RW jest: Chodźmy do restauracji! Zachęcam więc Was gorąco: zróbcie sobie nagrodę, sprawcie bliskim niespodziankę lub celebrujcie jakieś ważne (lub mniej ważne) wydarzenie! Jest świetna okazja, by wyjść z domu, spędzić czas razem i przy okazji zjeść coś pysznego. Szefowie kuchni 29 wrocławskich restauracji przygotowali na tą okazję specjalne menu. W skrócie i dla przejrzystości:

  • 29 wrocławskich restauracji
  • 18-30 kwietnia 2018
  • 49 złotych za osobę
  • menu degustacyjne: przystawka, danie główne i deser (dodatkowo kieliszek martini, jeśli wybierzecie taką opcję dokonując rezerwacji)

Poniżej mapka z zaznaczonymi miejscami, które biorą udział w festiwalu. Większość z nich znajduje się w centrum, jednak gdybyście mieli ochotę wybrać się na obrzeża miasta, to też macie taką opcję (np. Mlekiem i Miodem w Kiełczowie, Esencja Sushi, Wratislavia).Rezerwacji dokonujecie już teraz na stronie www.restaurantweek.pl

Również w tej edycji mamy wielką przyjemność być ambasadorami tego wydarzenia, co oznacza między innymi, że będziemy mieć możliwość przetestowania kilku festiwalowych menu przedpremierowo. Spodziewajcie się więc na dniach naszej relacji z restauracji Enjoy oraz z Mlekiem i Miodem.

We Wrocławiu jest w czym wybierać! Poniżej przedstawiam Wam menu wszystkich restauracji biorących udział w najbliższej edycji. Dla przejrzystości menu wegetariańskie zaznaczyłam zielonym listkiem, a menu oparte na rybach i owocach morza rybką.
Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie przedłużając:
czytajcie menu, rezerwujcie stoliki na www.restaurantweek.pl i koniecznie dajcie nam znać na co zdecydowaliście się tym razem!

Smacznego!

Share:

0 komentarze