-->

Gdzie zjeść we Wrocławiu... w plenerze? 14 miejsc!Z pewną nostalgią przychodzi nam żegnać lato i powitać jesienne wieczory...
... żeby nie było, że się skarzę! Jesień to moja ulubiona pora roku! Uwielbiam jej kolory, a przede wszystkim panującą temperaturę, czyli to, że nie jest mi ani za ciepło, ani jeszcze bardzo nie marznę.
Nadchodząca jesień niestety zwiastuje koniec jednej z moich ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu... czyli przesiadywania w plenerze. Oczywiście w towarzystwie jedzenia.

Ale! Mamy jeszcze wrzesień, który nie powinien być super chłodny, więc pozwólcie, że wrzucę Wam tutaj listę wszystkich znanych mi miejsc we Wrocławiu, gdzie właśnie w plenerze można zjeść. Wszystkie z nich udało mi się zjeździć w ostatnich dniach (woziłam się Vozillą, ale to już pewnie zauważyliście na naszym instagramie: klik!) i sprawdzić, co tam dobrego serwują, więc macie info z pierwszej ręki! 

Na start mapka, żebyście od razu odnaleźli najbliższą Wam miejscówkę!Krótka instrukcja czytania!

Na każdym slajdzie znajdziecie nazwę i adres danej miejscówki.
Obok nich cztery ikonki:
PIESEK - oznacza miejsca "pets friendly", czyli takie, gdzie spokojnie możecie wejść ze swoim czworonogiem, wiele z nich sprawdziliśmy z Katarzynkową Panną Minią i możemy zapewnić, że psiak jest mile widziany. Często czeka też na niego miska wody!
TRAWA - w tym miejscu możecie się spokojnie wyłożyć na jakiś kawałku skwerku, trawniku - generalnie znajdziecie coś zielonego, lub chociaż podłoże wysypane z suszonej kory!
WODA - oznacza, że w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca jest woda - nie w każdym z nich jest do niej dostęp, więc nie pomoczycie nóżki, jednak można przynajmniej zawiesić wzrok na Odrze :)
ZAMEK Z PIASKU - tutaj możecie poczuć się jak nad morzem! To plaża z prawdziwego zdarzenia.

W każdym miejscu sprawdziłyśmy co można zjeść, jaka jest oferta wysoko procentowego napoju, jaki to rodzaj miejscówki (plaża, trawnik, czy może jednak beton), na czym możecie usiąść... w jakich godzinach są otwarci i co ciekawego można tam porobić.

Kolejność miejsc jest przypadkowa... czeka ich na Was 14 (!) - mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

PIZZERIA PEŁNIA - FB

 HOT SPOT - FB
PROJEKT PIZZA - FB
GRUBA RYBA - FB
MONO BURGER - FB
 OPATOVICE - FB

 OVO - FB
 PROSTO Z MOSTU - FB
 ODRANA - FB
 STARA ODRA - FB
OH MY DOG - FB
300 STOPNI - FB
 SŁODOWA - FB
SEAFOOD MARKET - FB
BOWLIFE - FB
SZAMANI - FB
 ZAZOO - FB
WLOSKA ROBOTA - FB
DOUDOU'S - FB

-xxx-

Podoba Ci się ten tekst? Podaj dalej. Więcej na naszym Instagramie oraz fanpage’u

Zjadłeś coś dobrego? zostaw po sobie ślad - chętnie to zobaczymy! Nasz oficjalnych hashtag – #zwidelcempowroclawiu

Jesteś restauratorem? Nie byliśmy jeszcze u Ciebie? Napisz do nas na zwidelcempowroclawiu@gmail.com

Share:

0 komentarze