-->

Nocny Targ Tęczowa weekend 23-26 maja


Czy jest na sali ktoś, kto nie słyszał jeszcze o wrocławskim Nocnym Targu na Tęczowej?

Mam nadzieję, że nikt z Was nie podniósł ręki (bo się wstydził, że nie wie o czym mówię!), ale dla Was wszystkich mam tutaj małe intro.

W weekend majowy ruszyła nowa ciekawa przestrzeń. Nocny Targ Tęczowa, która mieści się wokół budynków hurtowni Społem przy ulicy Tęczowej 65. Jest to miejsce gdzie możecie w każdy weekend pochillować, wypić fajne drinki na świeżym powietrzu, spotkać się ze znajomymi i spędzić czas w ciekawym miejscu. Nocny Tęczowa daje też możliwość posłuchania artystów, którzy na co dzień występują w klubach całej Polski, a na Nocym Tęczowa wstęp jest darmowy i możecie ich zobaczyć nieco bliżej. Docelowo ma się tam pojawić też przestrzeń do tańczenia, a line-upy się powolutku rozgrzewają na sezon letni, także szykuje się świetna lokalizacja imprezowa na świeżym powietrzu!

A na złapanie oddechu będą niedziele, kiedy to na przemian co dwa tygodnie będzie Stand-up wymiennie z kinem letnim.

Rozkład jazdy Nocnego Targu Tęczowa
Działają od 01 maja do ostatniego weekendu września

Czwartek 17:00 - 01:00
Piątek 17:00 - 03:00
Sobota 15:00 - 03:00
Niedziela 12:00 - 22:00
Czym różni się ta przestrzeń od innych dostępnych w naszym mieście?
Oczywiście będziecie tam mogli nieźle zjeść, bo oferta stałych rezydentów gastro ciągle będzie się powiększała, ale unikalny jest ten ich wielowymiarowy charakter. Muzyka na żywo w postaci setów DJskich czy większe koncerty niebiletowane (jak nadchodząca NOVIKA jutro) dają szansę na imprezkę za niewielkie pieniądze – bo infrastruktura będzie (leżaki, ławki, parasole, parkiet do tańczenia), alkohol na barach w różnych gatunkach i klimatach oraz jedzenie. Żyć nie umierać, i to od czwartku do niedzieli – w każdy weekend.

Jeśli nie lubicie przeładowanych beach barów, a w oko wpadły Wam już te piękne kadry z zielenią, światełkami i neonem, to możecie więc być spokojni, jeśli nie macie większych planów na najbliższe weekendy - tutaj zawsze znajdzie się coś ciekawego do roboty :)


Ja mówię od razu, że mnie kupili i już mogę powiedzieć, że lubię tam spędzać czas. A dla wielbicieli fotografii i zachodów słońca – bezapelacyjnie uważam, że mają najładniejszy widok na zachód w tej części miasta.

Czy taka przestrzeń była temu miasta potrzebna? No pewnie! A gdzie mamy się podziać my wszyscy, którzy coraz tłumniej wychodzimy z domów, żeby zapomnieć o pędzie dotychczasowego tygodnia? Mimo lokalizacji bardzo blisko centrum, jest tam niezwykle kameralnie, a smaczki w postaci neonow, lampek, lamperii czy bramy kwiatowej, tylko uatrakcyjniają to miejsce.

Jak dla nas rewelacja, szczególnie, że goniąc własny ogon, nie mamy ostatnio szansy na wielkie wypoczywanie, a taka strefa świetnie relaksuje już od pierwszych minut :)

Widelec absolutnie zaleca weekendowe turnusy na Tęczowej!


Czego możecie być pewni w ten weekend? Zacznijmy od jedzenia:


✔️osiem misek – stali rezydenci, więc możecie być pewni, że ich bułeczek najecie się tego lata mnóstwo!
✔️Pastrami Summer – mają najpiękniejszy foodtruck, jaki widziałam w życiu!
✔️KRASNOLÓD – legendom się nie odmawia, marakuja+belgijska czekolada mruga do mnie co weekend. Nie sposób nie odmrugać, będę na jesień pulchna.
✔️Surf Açaí – znane szeroko bowle i koktajle, a teraz jeszcze będa mieli kawkę
✔️Fitbabki – uwielbiam to stoisko! Pyszne pierożki i pampuchy, a od kiedy pojawiły się na Nocnym Tęczowa rozwijają swoją ofertę w klimaty grillowe dodając to karkóweczkę, to kiełbaski z grilla, a wszystko obok chlebka domowgo wypieku. Mniam!
✔️HulThai od piątku – już nie mogę marudzić, że nie ma dobrego wege orientu we Wrocławiu, bo od momentu spróbowania ich curry z tofu jestem zakochana.
✔️PANCZO – wiadomo, przedstawiać nie trzeba, sztosio na śniadanie, obiad i kolację!
✔️TheConvoy Foodtruck – kto nie miał nigdy gastro fazy na zapiekankę, niech szybko ucieka. Zapiekanki są najlepsze! Będą i na Nocnym Tęczowa.
✔️Hola - Burrito & Taco – świetne propozycje dla wszystkich, od mięsuchów po wegetarian i wegan. Mniam.
✔️Coffee Bus – niech Was nie zwiedzie ta nazwa – tu dostaniecie tosty. Kolejna mała przyjemność, a jak cieszy!
✔️Wartburger – no wg. mnie niedoceniony skarb wrocławskiej sceny burgerowej. Ich maślana buła zawsze jest po brzeg wypełniona pysznością.
✔️Tentego food & drinks w piątek – takiego gofra od nich zjadłam ostatnio, że och! Fantastiko.
✔️BuffBus Pizza Truck w piątek – i pizka też będzie! Dobry placek w plenerze to jest czysta, niewinna przyjemność 💙
A jakie przygotowali imprezy?

***
NOCNY TARG TĘCZOWA
ul. Tęczowa 65
Wrocław

Share:

0 komentarze